Zaproszenie na wykłady otwierające Publiczną Sesję Sprawozdawczą

Szanowni Państwo,

W imieniu Dyrektora Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej prof. dr hab. n. med. Anny Woźniackiej uprzejmie informujemy, że w dniach 10-11 czerwca 2024 r. w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym w Auli Zachodniej przy ulicy Pomorskiej 251 w Łodzi odbędzie się jak co roku Publiczna Sesja Sprawozdawcza doktorantów Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej.

Wszystkich Państwa już dziś serdecznie zapraszamy na wykłady otwierające Sesję Sprawozdawczą profesor Carli Ferreri, PhD Consiglio Nazionale delle Ricerche (Italy) pt.  „LIPIDS and HEALTH: The development of membrane lipidomics from science to health market innovation” i  dr n.med. Janusza Janczukowicza Prodziekana Wydziału Lekarskiego ds. Rozwoju Nauczania oraz Kierownika Centrum Edukacji Medycznej, który przybliży temat  „Promoting research and publications – the Associate Editor’s perspective”

Wydarzenie objęte jest patronatem Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w ramach projektu Ster pt. „Internationalization empowerment of Doctoral School at Medical University of Lodz (InterEmpowereD)”.

Serdecznie zapraszamy!

Opublikowano: 7 maja 2024