Szkolenie Narodowego Centrum Nauki – 28.03.2023 r.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie Narodowego Centrum Nauki, które odbędzie się on-line na platformie ClickMeeting dnia 28.03.2023 r. w godzinach 10.00-10.45. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się wcześniej zarejestrować za pomocą poniższego linku. Ilość miejsc jest ograniczona.

LINK do szkolenia: https://ncn.clickmeeting.com/szkoleniedlawnioskodawcownz/register

Prowadzący szkolenie: dr Mateusz Sobczyk, Koordynator Dyscyplin NZ

Program szkolenia 

  • Konkursy krajowe
  • Konkursy międzynarodowe
  • Ograniczenia w składaniu wniosków
  • Harmonogram konkursów
  • Dokumentacja konkursowa – gdzie szukać informacji i jak ją czytać?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się wcześniej zarejestrować. Ilość uczestników jest ograniczona, dlatego prosimy, aby rejestrowali się Państwo wyłącznie wtedy, kiedy mogą wziąć udział w webinarium.

Prezentacja przewidziana jest na 30 minut, następnie odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi. Prosimy, aby pytania dotyczyły omawianego modułu.

Prezentacja szkoleniowa zostanie przesłana uczestnikom spotkania.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Centrum Wsparcia Nauki

Podziel się
Opublikowano: 14 marca 2023