Stypendia doktorskie- nabór wniosków w ramach Ogólnopolskiego Programu Grantowego

Szanowni Państwo,

miło mi poinformować, że 2 października został uruchomiony nabór wniosków na STYPENDIA DOKTORSKIE dla lekarze-doktorantów (1-go roku szkoły doktorskiej), których temat planowanej pracy doktorskiej dotyczy onkologii i hematologii dziecięcej, w ramach Ogólnopolskiego Programu Grantowego realizowanego przy merytorycznym patronacie PTOHD.

W ramach I edycji naboru wniosków zostaną przyznane stypendia dla 4 osób. Stypendium przyznawane jest przez okres 4 lat studiów doktorskich (48 miesięcy) w wysokości 3 000,00 zł brutto miesięcznie.

Nabór wniosków w konkursie odbywa się przez system obsługi wniosków i trwa do 3 listopada 2023 r. do godziny 14:00.

Wniosek konkursowy należy złożyć w formie elektronicznej przez system obsługi wniosków na stronie www.granty.naratunek.org w sekcji „Aplikuj”, lub poprezz link:  https://granty.naratunek.org/aplikuj-o-grant-na-stypendia-doktorskie/

Opublikowano: 4 października 2023