Specjalna oferta dla doktorantów Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej

Szanowni Doktoranci,

chcielibyśmy poinformować, że specjalnie dla uczestników Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej przygotowaliśmy kody zniżkowe obniżające opłatę za udział w programie Smart-Up Lab 2023 do kwoty 350 zł.

Aby skorzystać z oferty, proszę podczas rejestracji w uwagach wpisać, że jest się uczestnikiem Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej.

Smart-Up Lab to 8. edycja programu edukacyjno-inkubacyjnego, organizowanego przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Program skierowany jest przede wszystkim do innowatorów zainteresowanych tworzeniem kreatywnych rozwiązań w sektorze opieki zdrowotnej. Edycja 2023 prowadzona będzie w formie zajęć stacjonarnych, w języku polskim.

Program trwa osiem miesięcy i umożliwia uczestnikom zapoznanie się z procesami tworzenia pomysłów, planowaniem biznesowym, przedsiębiorczością, tworzeniem wartości, badaniami rynku, finansowaniem innowacji, prezentacją produktów i wieloma innymi zagadnieniami związanymi z tworzeniem biznesu.

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na innowację, to nic straconego – w ramach warsztatów metodami design thinking opracujecie razem z nowo utworzonym zespołem rozwiązanie, które odpowiada na problemy sektora opieki zdrowotnej.

Program został podzielony na trzy etapy, których szczegółowy harmonogram znajdziecie w załączonej ulotce. Więcej informacji o projekcie na stronie: https://ciitt.umed.pl/projects/sul2023/

Mamy nadzieję, że oferta kody zniżkowe przyda się Wam i zachęci do wzięcia udziału w programie Smart-Up Lab 2023.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Smart-Up Lab

Podziel się
Opublikowano: 7 marca 2023