I BAŁTYCKIE SYMPOZJUM MŁODYCH NAUKOWCÓW „AMBASADOR ZDROWIA”

KOMUNIKAT KONFERENCYJNY

I BAŁTYCKIE SYMPOZJUM MŁODYCH NAUKOWCÓW

„AMBASADOR ZDROWIA”

W dniach 20-21 października 2023 roku w auli Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej oraz we wskazanych salach dydaktycznych Wydziału Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie przy ul. Żołnierskiej, odbędzie się I Bałtyckie Sympozjum Młodych Naukowców.

Bałtyckie Sympozjum to interdyscyplinarne, cykliczne wydarzenie, realizowane przez Katedrę Medycyny Społecznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Organizatorami tegorocznego Sympozjum Młodych Naukowców są: Wydział Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Szczecińskie Centrum Zdrowia SP ZOZ, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego.

Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów i młodych pracowników (do dwóch lat po uzyskaniu stopnia naukowego doktora), którzy prowadzą badania i realizują się w szeroko pojętym obszarze medycznym, prawnym i naukach o zdrowiu. W programie zaplanowano trzy bloki z atrakcjami dla uczestników: muzyczno-artystyczny, edukacyjno-informacyjny oraz prozdrowotny: profilaktyki i promocji zdrowia, a także integrację, która odbędzie się w piątek 20 października w klubie „Pinokio” w Szczecinie.

Komitet Naukowy

prof. dr hab. Beata Karakiewicz – Przewodnicząca

dr hab. prof. US Kinga Flaga-Gieruszyńska dr hab. prof. US Katarzyna Kotarska

dr n. zdr. Anna Knyszyńska dr n. zdr. Artur Kotwas

dr n. zdr. Agnieszka Nieradko-Heluszko dr n. zdr. Paulina Zabielska

dr n. hum. Krzysztof Zdziarski

Komitet Organizacyjny

prof. dr hab. Beata Karakiewicz – Przewodnicząca

mgr Daria Buczkowska Marcin Grajek

dr n. zdr. Anna Knyszyńska dr n. zdr. Artur Kotwas mgr Michał Michalski

dr n. zdr. Agnieszka Nieradko-Heluszko Magdalena Pacanowska

dr n. zdr. Paulina Zabielska

dr n. hum. Krzysztof Zdziarski

Udział w Konferencji jest płatny 80 zł od uczestnika. Uczestnictwo czynne będzie potwierdzone Certyfikatem, wydanym w dniu Konferencji.

Autorzy wyróżniających się prac, wskazanych przez Jury, będą mieli możliwość opublikowania swojego materiału w formie publikacji naukowej (monografia). Wydanie monografii nie podlega opłacie.

Zaproszenie do udziału w Bałtyckiego Sympozjum Młodych Naukowców kierowane jest także do chętnych młodych naukowców spoza Szczecina, którzy mają możliwość skorzystania z noclegów we własnym zakresie, w proponowanych lokalizacjach:

Hostel Przyszłości (ul. Przyszłości 15a),

BON-TON usługi hotelowe (ul. Reduty Ordona 65),

Hotelik ELKA-Sen (al. 3 Maja 1a),

Hotel Kapitan (ul. Gabriela Narutowicza 17d),

DS 5 PUM ESKULAP – pokoje gościnne (ul. Dunikowskiego 6),

Pokoje Gościnne ZUT – Hotel Asystencki (ul. Szwoleżerów 3 oraz ul. Fryderyka Chopina 51).

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą dokonać rejestracji w terminie do 6 października 2023 roku, poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/171bF1XsNALdPP7TyU2_A_A9HeFNPnxg5AggbO sONNks/viewform?pli=1&pli=1&edit_requested=true

Informacja na temat zakwalifikowania się do udziału w Sympozjum uczestnicy otrzymają drogą e-mailową.

Wszelkie pytania do Organizatora należy kierować w wiadomości e-mailowej na adres: komitet.organizacyjnybsmn@gmail.com.

Szczegółowy program konferencji zostanie przesłany do zarejestrowanych uczestników w późniejszym terminie oraz zamieszczony na fanpage Konferencji w serwisie Facebook.

Regulamin Konferencji BSMN 2023

Serdecznie zapraszamy!