Gratulacje

Szanowni Doktoranci i Doktorantki MSD

W imieniu Dyrektora Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej uprzejmie informujemy o rozstrzygniętym konkursie w sprawie przyznawania zwiększonego stypendium doktoranckiego, doktorantom posiadającym wybitne osiągnięcia w realizacji programu kształcenia oraz w prowadzonych badaniach naukowych.

Tegorocznymi laureatami zostali:

• Karuga Filip III rok, Zakład Medycyny Snu i Zaburzeń Metabolicznych, promotor prof. dr hab. n. med. Piotr Białaszewicz;
  • Caban Miłosz III rok, Zakład Biochemii, promotor prof. dr hab. n. med. Urszula Lewandowska;
  • Sołek Julia III rok, Zakład Patologii, promotor – dr hab. n. med. Hanna Romańska-Knight;
  • Włodarczyk Jakub IV rok, Zakład Biochemii, promotor prof. dr hab. n. med.  Jakub Fichna.

Wszystkim doktorantom serdecznie gratulujemy życząc kolejnych sukcesów.

Niech to stypendium będzie nie tylko nagrodą, ale także motywacją do dalszych wysiłków i osiągnięć naukowych.

Ranking stypendiów znajdziecie w linku

Opublikowano: 21 listopada 2023