Zwiększone stypendium doktoranckie

Szanowni Doktoranci III i IV roku MSD (nabór 2020/2021, 2019/2020),

W związku z Zarządzeniem nr 15/2022 z dnia 23 lutego 2022 r. Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w sprawie stypendium doktoranckiego dla doktorantów kształcących się w Międzynarodowej Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w tym zasad i kryteriów przyznawania zwiększonego stypendium doktorantom posiadającym wybitne osiągnięcia w realizacji programu kształcenia oraz w prowadzonych badaniach naukowych, Dyrektor Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej informuje, że od dnia  03 do 15 października 2022 r. doktoranci będą mogli składać wnioski o przyznanie zwiększonego stypendium doktoranckiego za pośrednictwem  Centrum Obsługi Doktorantów.

Osobami uprawnionymi do złożenia wniosku są doktoranci spełniający kryteria zarządzenia Rektora nr 15/2022,

WNIOSEK O PRZYZNANIE ZWIĘKSZONEGO STYPENDIUM DOKTORANCKIEGO

ZARZĄDZENIE REKTORA NR 15/2022

WIZYTĘ W CENTRUM OBSŁUGI DOKTORANTÓW NALEŻY POPRZEDZIĆ WYZNACZENIEM JEJ TERMINU POPRZEZ KALENDARZ NA WU.

Opublikowano: 13 października 2022