Memorandum of Understanding (MoU)

W marcu 2024 roku Prorektor ds. Rozwoju Nauki i Współpracy Międzynarodowej UM w Łodzi prof. dr hab. n. med. Lucyny Woźniak wraz z Dyrektorem Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej prof. dr hab. n. med. Anną Woźniacką w ramach zadań realizowanych w projekcie NAWA STER pt. „Internationalization empowerment of Doctoral School at Medical University of Lodz (InterEmpowereD)” finansowanym przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej zapoczątkowały współpracę, w ramach której podpisane zostało porozumienie – Memorandum of Understanding (MoU) pomiędzy Uniwersytetem Medycznym w Łodzi oraz Consiglio Nazionale delle Ricerche we Włoszech.
Celem zawartego porozumienia jest współpraca w obszarze edukacyjnym i badawczym w zakresie kształcenia doktorantów.

Opublikowano: 3 czerwca 2024