Komunikat Dyrektora Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej – Ostatni dzień składania wniosków o miejsce w MSD – rekrutacja regularna

Szanowni Państwo,

Dyrektor Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej prof. dr hab. n. med. Anny Woźniackiej uprzejmie przypomina, że do dzisiaj tj. 31 marca 2022r istnieje możliwość złożenia wniosku do JM Rektora o przyznanie miejsc/a w Międzynarodowej Szkole Doktorskiej na rok akademicki 2022/2023 w ramach rekrutacji regularnej – zgodnie z opublikowanym komunikatem.

Analogicznie jak w roku ubiegłym obowiązuje forma składania zapotrzebowania na miejsca w Międzynarodowej Szkole Doktorskiej za pośrednictwem systemu informatycznego Uniwersytetu – Process Portal.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z Panią Aleksandrą Czekalską – kierownikiem Centrum Obsługi Doktorantów

mail: aleksandra.czekalska@umed.lodz.pl

tel.:042 272 50 79