Dzień organizacyjny dla doktorantów I roku Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej

W dniu 21 października odbył się dzień organizacyjny dla doktorantów I roku Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej, podczas którego Dyrektor MSD prof. dr hab. n. med.  Anna Woźniacka  powitała Doktorantów przedstawiając im jednocześnie zasady kształcenia w Międzynarodowej Szkole Doktorskiej oraz przekazując najważniejsze informacje.

Doktorantów do świata projektów przeniosła Zastępca Dyrektora Biura Nauki, Strategii i Rozwoju mgr Aneta Andrzejczyk prezentując im ofertę projektów edukacyjnych skierowanych do słuchaczy Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej takich jak NAWA STER, Ageing@EIT Health PhD School,  SciFi (projekt EIT Health: From Scientists to Innovators for Industry)

Przewodniczący Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi mgr inż. Karol Kłosiński zachęcał doktorantów do brania aktywnego udziału we wszelkich doktoranckich inicjatywach o charakterze naukowym między innymi w zbliżającej się Konferencji DocUMed, jak również włączenia się w życie integracyjno-kulturalne.

Każdy z doktorantów otrzymał legitymację doktorancką oraz pakiet powitalny Umed.

Na koniec doktoranci mogli wziąć udział w warsztatach z kompetencji miękkich, pt.: „Nastawienie i jego znaczenie” prowadzonych przez Michała Okrasę doradcę zawodowego Akademickiego Biura Karier Umed.

Serdecznie witamy nowo przyjętych doktorantów w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi życząc samych sukcesów!

Opublikowano: 25 października 2021