Składanie sprawozdań rocznych doktorantów Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej.

Szanowni Doktoranci,

W związku z trwającym czasem sprawozdawczym uprzejmie prosimy o składanie sprawozdań rocznych doktorantów Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej.

Osiągnięcia naukowe wskazane w sprawozdaniu rocznym powinny być udokumentowane w następujący sposób:

1) w odniesieniu do autorstwa lub współautorstwa artykułów naukowych strona czasopisma naukowego zawierająca nazwę czasopisma, imiona i nazwisko autora albo imiona i nazwiska autorów, tytuł artykułu naukowego,

2) w odniesieniu do wystąpień na konferencjach naukowych – certyfikat lub oświadczenia organizatora konferencji naukowej o wygłoszeniu referatu naukowego lub prezentacji ustnej plakatu przez doktoranta.

3) w odniesieniu do staży potwierdzenie wyjazdu na staż w formie raportu z wyjazdu poświadczonego przez stronę przyjmującą.

4) w odniesieniu do projektów naukowych – umowa grantowa lub tytuł grantu z numerem umowy i nazwą instytucji finansującej;

Sprawozdania roczne prosimy składać w następujących terminach:
Doktoranci I roku – od 10 sierpnia do 30 sierpnia br.
Doktoranci II roku – od 20 sierpnia do 30 sierpnia br.,

po uprzednim zapisaniu się poprzez kalendarz elektroniczny zamieszczony na WU (przypominamy zapisy możliwe są poprzez przeglądarkę FireFox)
Z uwagi na wdrażanie na Uczelni nowego systemu czasowo nie macie Państwo możliwości generowania swoich kart egzaminacyjnych, w związku z tym karty te zostaną wygenerowane przez pracowników COD i dołączone do Państwa sprawozdań w dniu ich dostarczenia.

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem zamieszczonym na stronie w sprawie zaliczenia roku.
W rubryce temat rozprawy doktorskiej -prosimy o wpisanie tematu w języku polskim i angielskim.

Przypominamy, że odniesieniem do napisania sprawozdania rocznego jest zawsze Indywidualny Plan Badawczy.

Opublikowano: 9 sierpnia 2021