Szkolenie z Aplikacji AP18.01- Wniosek o przyznanie miejsca w szkole doktorskiej.

Szanowni Państwo,

W związku z opublikowanym komunikatem JM Rektora UM uprzejmie informujemy, że od dnia 01 do 31 marca 2021r. będzie istniała możliwość składania wniosków o przyznanie miejsc w Międzynarodowej Szkole Doktorskiej na rok akademicki 2021/2022.

Wychodząc naprzeciw zmieniającej się rzeczywistości i biorąc pod uwagę preferowaną formą realizacji zadań w Uniwersytecie jaką jest obieg elektroniczny dokumentów od tego roku ulega zmienia forma składania zapotrzebowania na miejsca w Międzynarodowej Szkole Doktorskiej, bowiem będą one przyjmowane za pośrednictwem systemu informatycznego Uniwersytetu – Process Portal.

W celu ułatwienia składania aplikacji oraz możliwości zapoznania się z nowym procesem i adaptacją do jego wymagań zaplanowaliśmy szkolenia, które zostaną przeprowadzone za pośrednictwem aplikacji Teams w terminach:

• 17 lutego (środa) g. 9,00-10,00,
  • 17 lutego (środa) g. 13,00-14,00,
  • 22 lutego (poniedziałek) g.9,00-10,00
  • 22 lutego (poniedziałek), g.13,00-14,00

Na szkolenie zapraszamy w szczególności Kierowników Klinik, Zakładów, Oddziałów Klinicznych, jak również osoby zainteresowane aplikacją.

Limit miejsc na szkoleniu – max. 20 osób.

Zapisy trwają do 12.02.2021r. lub do wyczerpania miejsc szkoleniowych

Kolejne terminy szkoleń będą ustalanie w przypadku zaistniałych potrzeb.

Zgłoszenie na szkolenie odbywa się poprzez Intranet – kafelek „zapisy na szkolenia”

Pytania w sprawie aplikacji prosimy kierować mailowo lub telefonicznie do następujących pracowników:

Opublikowano: 4 lutego 2021