IV edycja programu Doktoratów Wdrożeniowych

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w pierwszym etapie oceny wniosków w ramach konkursu IV edycji programu Doktoratów Wdrożeniowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, rekmendację do finansowania uzyskały 2 wnioski.

Poniżej przedstawiamy listę Wnioskodawców, którzy zostali zakwalifikowani do programu:

Wyniki kolejnego etapu oceny zostaną podane do dnia 30.09.2020 r.

Przedmiotem programu jest tworzenie warunków do rozwoju współpracy podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki z otoczeniem społeczno-gospodarczym, prowadzonej w ramach szkół doktorskich i polegającej na kształceniu doktorantów we współpracy z zatrudniającymi ich przedsiębiorcami albo innymi podmiotami.
Więcej informacji na temat konkursu znajduje się pod linkami:

Pytania na temat konkursu kierować można również do Działu Projektów na adres mailowy: katarzyna.danisz@umed.lodz.pl

Opublikowano: 19 sierpnia 2020