Zaproszenie na XXV Konferencję Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej

Szanowni Państwo, Doktoranci, Studenci

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów oraz Doktorantów do czynnego udziału w XXV Konferencji Naukowej „Postępy w Ginekologii Onkologicznej”, która odbędzie się w dniach 10-11 września 2020 w Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem.

Konferencję organizuje Konsultant Krajowy w Dziedzinie Ginekologii i Położnictwa prof. dr hab. n. med. Zbigniew Kojs oraz dr hab. n. med. Hubert Wolski (Oddział Położniczo-Ginekologiczny, Szpital Powiatowy im. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem).

W takcie Konferencji odbędzie się Studencka Sesja Plakatowa, zachęcamy Państwa do przesyłania abstraktów.

Rejestracji abstraktów można dokonywać na stronie studenci | XXV Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej do dnia 31 lipca 2020.

Wszelkie informacje dotyczące konferencji będą zamieszczone na stronie http://www.onkogin2020.pl/

Formularz rejestracyjny – formularz rejestracji | XXV Konferencja Naukowa Postępy w Ginekologii Onkologicznej

Podziel się
Opublikowano: 24 czerwca 2020