Polska edycja konkursu « Mój doktorat w 180 sekund » tym razem w wersji online!

Już drugi rok z rzędu odbywa się polska edycja konkursu « Mój doktorat w 180 sekund », tym razem w wersji online. 9 doktorantów z całej Polski przedstawia po francusku temat swojego doktoratu w formie nagrania wideo. Na swój występ w języku francuskim uczestnicy mają 180 sekund z zegarkiem w ręku i mogą posługiwać się tylko jednym slajdem. Wygrywa ten, kto będzie najbardziej zrozumiały i przekonujący, poczucie humoru także dozwolone!. Jurorzy i publiczność mają dwa tygodnie na oddanie głosu i wyłonienie najbardziej przekonujących uczestników.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 czerwca 2020 r.

Młodzi naukowcy otrzymają nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia: Ambasadę Francji w Polsce, Polską Akademię Nauk, kancelarię Wardyński i Wspólnicy oraz Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).

MT180_Kit de communication

Podziel się
Opublikowano: 23 czerwca 2020