Podlaski Tydzień Profilaktyki i Leczenia Chorób Nowotworowych ONCOweek

Szanowni Państwo,

W imieniu Fundacji THORAX oraz studentów i pracowników Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku mam zaszczyt zaprosić Państwa na Podlaski Tydzień Profilaktyki i Leczenia Chorób Nowotworowych ONCOweek 2019, który odbędzie się w dn. 2 – 8 grudnia 2019 r. w Białymstoku.

Podczas tych kilku dni będziemy starali się zwrócić Państwa uwagę na znaczenie profilaktyki chorób nowotworowych oraz przybliżyć  nowoczesne standardy diagnostyki i terapii nowotworów.

Przygotowujemy też  spotkania adresowane wyłącznie do lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów oraz doktorantów, spotykających się na co dzień z tematyką onkologii.

W dniach 7 – 8 grudnia 2019 r. odbędą się:

• Konkurs Prac Doktoranckich,
  • Konferencja Lekarska ONCOWEEK Współpraca zawodowa w leczeniu onkologicznym, podczas której skupimy się w szczególności na chorobach nowotworowych wieku dziecięcego oraz piersi i płuc,
  • Panel Vesaliusza – spotkanie o charakterze debaty z wybitnymi lekarzami  poświęcone roli medycyny w ich życiu – początkach i przebiegu kariery, zdobywaniu doświadczenia, a także trudnych momentach w pracy zawodowej.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z załącznikiem, w którym znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące wymienionych wydarzeń, a także do   odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Podlaskiego Tygodnia Profilaktyki i Leczenia Chorób Nowotworowych ONCOweek 2019: https://oncoweek.pl/wspolpraca-zespolowa-w-leczeniu-onkologicznym%E2%80%8B/  oraz strony na Facebooku: facebook.com/oncoweek/.

ONCOweek 2019 – KONFERENCJA LEKARSKA

Opublikowano: 19 października 2019