LEGITYMACJE doktoranckie WAŻNE DO KOŃCA LISTOPADA

Istotna informacja dla wszystkich doktorantów – legitymacje są ważne do 29 listopada 2020 r.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego poinformowało, że w związku z tym, iż do 30 września 2020 r. działalność uczelni jest nadal ograniczona, nie ma obowiązku osobistej wizyty  w uczelni, aby przedłużyć ważności legitymacji. Podczas zawieszenia lub ograniczenia funkcjonowania uczelni oraz przez 60 dni po jego zakończeniu, legitymacje studenckie i legitymacje służbowe nauczycieli akademickich są ważne, bez konieczności potwierdzania ich ważności.

W związku z powyższym legitymacje doktoranta zachowują ważność do dnia 29 listopada 2020 r.

Ministerstwo informuje, że termin ograniczeń może ulec zmianom, i zachęca do śledzenia aktualnych komunikatów na swojej stronie.

Szczegółowa informacja dostępna jest na stronie https://www.gov.pl/web/nauka/informacja-w-sprawie-waznosci-legitymacji-studenckich-legitymacji-doktoranta-i-legitymacji-sluzbowych-nauczyciela-akademickiego

Jednocześnie informujemy, że o możliwości zgłaszania się do COD celem uzyskania hologramu na kolejny rok akademicki powiadomimy państwa odrębnym komunikatem

Podziel się
Opublikowano: 24 września 2020