KOMUNIKAT SAMORZĄDU DOKTORANTÓW

W imieniu Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi serdecznie zapraszamy wszystkich Doktorantów naszej Uczelni do udziału w Walnym Zgromadzeniu Doktorantów w dniu 5.12.2019r (czwartek). Pierwszy termin zebrania odbędzie się o godz. 18:00, drugi termin o godz 18:15 w sali 309, w gmachu Collegium Anatomicum przy ul. Narutowicza 60.

Podczas spotkania odbędzie się głosowanie nad przyjęciem zmian kosmetycznych do nowego Regulaminu Samorządu Doktorantów, który uwzględnia wymagania Ustawy 2.0 dotyczące Uczestników Szkoły Doktorskiej. Także Prezydium  poinformuje o planowanych aktywnościach.

Po zakończeniu zebrania jest planowane SPOTKANIE INTEGRACYJNE.

Przypominamy, że Doktoranci zgłaszający się do głosowania zobowiązani są do okazania ważnej legitymacji doktoranta.

Do zobaczenia wkrótce.

Igor Sokołowski
Przewodniczący Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Podziel się
Opublikowano: 21 listopada 2019