ZAPROSZENIE NA PUBLICZNĄ SESJĘ SPRAWOZDAWCZĄ

Szanowni Doktoranci Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej (MSD),

Uprzejmie informujemy, że w dniach 9 i 10  czerwca 2021 roku w godzinach 9:00-15:30, online odbędzie się Publiczna Sesja Sprawozdawcza doktorantów I i II roku Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej.

Spotkanie rozpocznie się zorganizowanym przez Centrum Edukacji Medycznej wykładem  pt. „Interprofessional education for interprofessional practice”, który wygłosi Profesor Liliana Azzopardi, Prezydent Europejskiego Stowarzyszenia Wydziałów Farmacji (EAFP), która  pełni również  funkcję Kierownika Oddziału Farmacji na Uniwersytecie Maltańskiem. W ramach swoich szerokich działań EAFP skupia się na budowaniu międzynarodowej współpracy pomiędzy uczelniami, wsparciu kadry w opracowywaniu metod kształcenia dopasowanych do potrzeb studentów, zwiększaniu mobilności studentów i kadry dydaktycznej, promocji międzynarodowych i wieloośrodkowych projektów badawczych oraz reprezentowaniu środowiska w kontakcie z instytucjami europejskimi. Profesor Azzopardi we współpracy z University of Illinois jest odpowiedzialna za rozwój programu studiów doktoranckich na Uniwersytecie Maltańskim. Główną osią jej zainteresowań badawczych jest zarządzanie jakością, farmacja kliniczna oraz edukacji interprofesjonalna, jest autorką wielu publikacji z międzynarodowych czasopismach oraz aktywnie uczestniczy w pracach wielu towarzystw na rzecz podniesienia jakości opieki farmaceutycznej, farmacji klinicznej oraz procesów kształcenia przyszłych specjalistów (m. in.: European Society of Clinical Pharmacy, International Pharmaceutical Federation, European Society of Clinical Pharmacy, Royal National Academy of Pharmacy of Spain).

W trakcie spotkania każdy z doktorantów przedstawi 10 minutowe sprawozdanie ze swojej dotychczasowej pracy naukowej podpierając się przygotowaną  prezentacją multimedialną.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia zamieszczony będzie na stronie Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej na 7 dni przed Publiczną Sesją Sprawozdawczą.

Doktoranci proszeni są o przygotowanie :

• streszczenia swojego wystąpienia na druku „Publiczna Sesja Sprawozdawcza – druk” (w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej),
  • prezentacji multimedialnej

Wyżej wymienione dokumenty prosimy o przesłanie mailem na adres: aleksandra.czekalska@umed.lodz.pl do dnia 14 maja 2021 r., w tytule maila wpisując imię i nazwisko , rok studiów „PSS”.  Wydrukowane i podpisane przez doktoranta i promotora/promotorów streszczenia wystąpienia należy dostarczyć do Centrum Obsługi Doktorantów do dnia 21 maja 2021 r. dokonując wcześniej rezerwacji wizyty poprzez elektroniczny system zapisów.

Aby zapisać się należy:

1. Zalogować się do systemu Wirtualna Uczelnia
  2. Kliknąć kafelek ” TERMINARZ WIZYT W COD – złożenie raportu na Publiczną Sesję Sprawozdawczą   po I i II roku kształcenia w szkole doktorskiej ”
  3. W kalendarzu należy wybrać dostępna datę i godzinę spotkania (kolorem zielonym zaznaczone są wolne godziny, czerwonym zajęte)
  4. W dolnej części kalendarza ukaże się wybrana przez Państwa data i godzina spotkania.
  5. Po kliknięciu zapisz się, ukaże się w górnej części kalendarza informacja o pomyślnym zapisaniu się na wizytę w COD.

Doktorant zapisany na wizytę może dostarczyć kilka Raportów Publicznej Sesji Sprawozdawczej ( prosimy o weryfikacje czy dokument opatrzony jest wszystkimi wymaganymi podpisami i pieczątkami).

Obsługa doktorantów odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego, ze szczególnym uwzględnieniem obowiązku zasłaniania nosa i ust poprzez używanie maseczek.

Publiczna sesja sprawozdawcza

Link dla studentów/doktorantów: http://vc.umed.pl/webinaria/login.php?name=Publiczna Sesja Sprawozdawcza doktorantów Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej 9-10.06.2021&id=1619171067

Link dla osób spoza domeny umed.lodz.plhttp://vc.umed.pl/webinaria/login_a.php?name=Publiczna Sesja Sprawozdawcza doktorantów Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej 9-10.06.2021&id=1619171067

Przed organizacją pierwszych zajęć gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z dwoma krótkimi filmami instruktażowymi pokazującymi możliwości platformy z punktu widzenia doktoranta oraz prowadzącego zajęcia:

Widok dla studenta https://youtu.be/uYYnryIM0Uw

Widok dla prowadzącego https://youtu.be/Q2tG2SS4gXA