Walne zgromadzenie doktorantów

W imieniu Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi serdecznie zapraszamy wszystkich Doktorantów naszej Uczelni do udziału w Walnym Zgromadzeniu Doktorantów w dniu 30.10.2018r. (środa) o godz. 18:00 w sali 309, w gmachu Collegium Anatomicum przy ul. Narutowicza 60.

Podczas spotkania odbędzie się głosowanie nad przyjęciem nowego Regulaminu Samorządu Doktorantów, który uwzględnia wymagania Ustawy 2.0 dotyczące Uczestników Szkoły Doktorskiej. Także Prezydium  poinformuje o planowanych aktywnościach m.in „Obiady Piątkowe”, Sylwestr Doktorancki.

Po zakończeniu zebrania jest planowane SPOTKANIE INTEGRACYJNE, miejsce do ustalenia.

Przypominamy, że Doktoranci zgłaszający się do głosowania zobowiązani są do okazania ważnej legitymacji doktoranta.

Wszelkie uwagi w sprawie załączonego Regulaminu RSD i Kodeksu Etyki Doktoranta zalezy przesłac na adres e-mail: rsd.umed@gmail.com

Do zobaczenia wkrótce.

Igor Sokołowski
Przewodniczący Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

 

Podziel się
Opublikowano: 15 października 2019