Szkolenie Narodowego Centrum Nauki

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenie Narodowego Centrum Nauki, które odbędzie się w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w dniu 4 lutego br. (wtorek) w Centrum Informacyjno-Bibliotecznym (Patio) na ul. Muszyńskiego 2 w godzinach 10-14.
Spotkanie poświęcone będzie omówieniu aktualnej oferty konkursowej (krajowej i międzynarodowej), procesowi aplikacji, przygotowania wniosków (praktyczne kwestie, wskazówki na co zwrócić szczególną uwagę itp.) a także ich ocenie. Ponadto poruszone zostaną kwestie oceny raportów z realizacji projektów NCN a na koniec będą Państwo mogli zadawać pytania.
Agenda spotkania:

1)    Oferta NCN w zakresie projektów krajowych, współpracy międzynarodowej (krótkie omówienie konkursów NCN krajowych i międzynarodowych)
2)    Najbliższe konkursy : Sonatina, Etiuda, OPUS, PRELUDIUM
3)    Przygotowanie wniosków – uwagi teoretyczne i praktyczne, najczęściej popełniane błędy
4)    Kwestie etyczne w projektach NCN
5)    Kwestia zarządzania danymi

6)    Dyskusja w odpowiedzi na pytania uczestników

Proszę o rozpowszechnienie tej informacji.
Serdecznie zapraszamy!
Biuro Nauki, Strategii i Rozwoju