Konkursy w ramach projektu Parlamentu Studentów RP

Szanowni Doktoranci,

Uprzejmie informujemy o możliwości wzięcia udziału w konkursach: NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ i AKTYWNOŚĆ KULTURALNA W ŚRODOWISKU AKADEMICKIM, realizowanych w ramach projektu Parlamentu Studentów RP na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego p.t. „Rozwój aktywności naukowej i kulturalnej studentów i doktorantów”.

Konkursy skierowane są do studentów i doktorantów. Absolwenci studiów I stopnia, II stopnia oraz jednolitych magisterskich, a także studiów doktoranckich mogą samodzielnie nadsyłać zgłoszenia do konkursu, dotyczącego prac dyplomowych i rozpraw doktorskich. W konkursie o aktywności kulturalnej zgłoszenia również może dokonać samodzielnie student, doktorant, ale także opiekun zespołu/grupy, a więc pracownik naukowy lub administracyjny uczelni.

Opublikowano: 21 października 2020