Dzień organizacyjny

Szanowne Doktorantki i Szanowni Doktoranci!

Chcielibyśmy was bardzo serdecznie zaprosić na Dzień Organizacyjny dla wszystkich Doktorantów I roku Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej, który odbędzie się 21 października o godz. 13:00 w Sali Tradycji na pl. Hallera 1.

W trakcie tego wydarzenia otrzymacie legitymacje doktoranckie oraz pakiet najbardziej istotnych i najważniejszych informacji dotyczących kształcenia w Międzynarodowej Szkole Doktorskiej, a także będzie mogli wziąć udział w warsztatach z kompetencji miękkich, pt.: „Nastawienie i jego znaczenie”.

Warsztat podejmie tematy:

• Czym jest nastawienie (mindset) i jaką rolę pełni w naszym życiu i w zadaniach, których się podejmujemy,
  • Jakie są czynniki składające się na nasze nastawienie,
  • Jak możemy pracować z własnym nastawieniem,
  • „Szklanka do połowy pełna, czy pusta” – omówienie + i – obydwu postaw,
  • Czym jest wewnętrzne i zewnętrznym umiejscowieniem kontroli.

Na warsztat można zapisać się w poniższym formularzu: https://forms.gle/aW1JdSWGfJ6NYpkM7

Zachęcamy do wzięcia udziału w Dniu Organizacyjnym- przyjdź i odbierz swój pakiet powitalny J!

Opublikowano: 7 października 2021